Biznes z umową notarialną

 

Szukasz dla siebie dobrego, pewnego biznesu na wiele lat ?  Nie chce Ci się czytać ? Dzwoń – 609 583 837 Przedstawię Ci najlepsze możliwości, dopasowane do Twoich preferencji.
 
Dochód pasywny

Oferta dla osób które chcą mieć stały pewny i wieloletni dochód pasywny. Również dla osób które chcą mieć w końcu dobry bezpieczny biznes, w którym nie stracą i z czystym sumieniem jeśli zechcą polecą tę firmę innej osobie. [ możesz to traktować jak bardzo dochodową lokatę ]

Dochody uzyskujemy w Polskiej firmie znanej od wielu lat. Każdy wkład gwarantowany jest umową notarialną. Możemy osobiście pojechać do biura i podpisać umowę. Kontrakty zawierane są na 5 lat. Dywidenda wypłacana jest 4 razy w roku.

Oprocentowanie roczne – 20 % [ bank daje Ci 2 %, widzisz różnicę ] Dochody można reinwestować lub wypłacać co 3 miesiące.

Wkład dowolny, wpłacany normalnie poprzez konto bankowe w zł. Możliwość wybrania wkładu w każdym momencie.

Dodatkową możliwością dla osób jest możliwość budowy biznesu. Środki możemy reinwestować lub wypłacić w/g swej woli.

Czyli zaczynając nawet od najmniejszego wkładu jesteś w stanie nawet w ciągu roku osiągnąć sumę 100 tys zł i więcej.

Na chwilę obecną jest to najbardziej bezpieczny biznes w Polsce. Stan gospodarki, czy inne jej problemy, nie mają najmniejszego wpływu na nasze dochody.

Biznes oparty jest na takiej gałęzi gospodarki która nigdy nie padnie, bez względu na sytuację rynkową.

Ten biznes prowadzi duża firma energetyczna.

[ uwaga – ale żeby móc budować biznes musisz należeć do klubu biznesowego, który współpracuje z tą firmą, – zapewniam wszelkie informacje, pomoc w uruchomieniu biznesu ]

Chcesz mieć pewny, konkretny biznes z gwarancją ? Skontaktuj się.

Janusz skype: janubers lub tel. 609 583 837

Dla kogo ten biznes – dla każdej osoby co chce mieć pewny dochód pasywny. Dla osób które planują budować dom, kupić mieszkanie, dobry samochód, zapewnić finansowanie dzieciom na studia, czy mają zaplanowane inne duże wydatki.
Tu bez problemu i ryzyka mogą je osiągnąć.

ENREX