Biznes

Złoto i Biznes

Sztabki inwestycyjne

Sztabka złota

Zobacz, potem skontaktuj się

Zaufajmy historii

Złoto to inwestycja, która nie podlega inflacji, a kryzys gospodarczy podnosi nawet jego cenę. Stanowi zabezpieczenie pieniędzy i innych inwestycji w czasach, gdy światowe gospodarki mają trudności.
Złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT w Unii Europejskiej.
I obecnie dla wielu jest to najbezpieczniejsza inwestycja, forma zabezpieczenia majątku czy na życzenie nawet biznes.

Oszczędzanie w PAMP jest zabezpieczone fizycznym złotem. Dokonując każdej płatności kupujesz odpowiednią ilość złota. Twoje oszczędności będą odzwierciedlać cenę metalu inwestycyjnego, a Ty wykorzystasz wszystkie korzyści, które zapewnia posiadanie złota inwestycyjnego – długoterminową aprecjację i zabezpieczenie przed utratą wartości.

PAMP zapewnia Ci najniższą cenę fizycznego złota inwestycyjnego. Zaletą jest nie tylko bardzo interesująca cena, kupujesz czyste złoto, które pochodzi z prestiżowej rafinerii PAMP ze Szwajcarii i jest weryfikowalne poprzez VERISCAN™. VERISCAN™ to wyjątkowa technologia rafinerii PAMP, która ułatwia bardzo prostą weryfikację autentyczności sztabek i monet bez ich uszkadzania.

Od Ciebie zależy, czy stopniowo będziemy wysyłać Ci sztabki czy monety, które powiększą Twój portfel złota lub czy będziemy Ci wypłacać pieniądze.

Złote sztabki dla osób i firm. Dostarczamy bezpośrednio do domu, lub na życzenie przechowujemy.

Ponadto jednorazowo lub regularnie możesz sam wybrać walutę, w której nastąpi wypłata. Tu zawsze masz wybór [ wszelkie wpłaty, zakup z dowolnego Polskiego banku, konta ]

Oszczędzanie w złocie zaplanujesz w zaciszu własnego domu. Decydujesz jedynie, jaką kwotę chcesz lokować w złoto miesięcznie.

[ możesz zacząć kupować złoto w ratach miesięcznych, nawet najmniejszych, czyli nawet od 50 zł ]

Jak również kupić od razu dowolną ilość.

Ważne – tu masz gwarancję odkupu złota w dowolnym czasie, w najlepszych cenach.

Na adres e-mail otrzymasz projekt umowy, który potwierdzisz (podpiszesz) poprzez pierwszą płatność. Oprócz zwykłych płatności możesz swobodnie dokonywać dodatkowych wpłat w dowolnym czasie.
Możesz dostosować oszczędności do swojej aktualnej sytuacji, bez żadnych opłat i kar.

IBIS 40 000 klientów
Sztabki IBIS

Bezpośrednim przedstawicielem rafinerii PAMP jest IBIS IN GOLD

PAMP to jedna z największych rafinerii w europie i aby stać się jej partnetem, trzeba spełnić więcej obostrzeń i warunków niż tylko KNF , weryfikacja aby stać się partnerem PAMP zajmuje ponad rok – możesz to sprawdzić zarówno w IBIS jak i w PAMP – kto jest ich oficjlanym zweryfikowanym partnerem.

[ co do biznesu – nie ma tu żadnych ‘stołów’ do wypełnienia jak w wielu innych firmach zajmujących się złotem, tu są normalne typowe warunki handlowe, tu jesteś wyłącznie klientem na jasnych etycznych warunkach, jedynie na życzenie otrzymasz możliwość budowy wieloletniego dochodu pasywnego ]

Jeśli chcesz dodatkowo budować swój wieloletni biznes musisz mi podać swój adres email [ prześlę szczegóły ] tu nie ma linków ‘polecających’. To normalna firma a nie ‘mlm’ czy coś podobnego.

Wyślę Ci zaproszenie z głównej strony firmy, gdzie od razu uzyskasz pełne podstawowe informacje w temacie złota, następnie pomogę Ci zrobić rejestrację. [ prosta, wszystko w j. Polskim ]

Na życzenie przedstawienie firmy poprzez umówione spotkanie na zoomie.

Chcesz mieć złoto nawet za darmo i do tego na tym zarabiać od zaraz ?

Zostań partnerem firmy.

Zostanie partnerem firmy, [ to koszt jednorazowy 15 zł – wpłacane z dowolnego banku w zł. ]

Budując swój biznes będziesz mieć od 10 % do ok. 70 % od zakupów swoich partnerów czy klientów

Wszelkie materiały informacyjne, filmowe wyślę Ci w j. Polskim – wystarczy się skontaktować.

To biznes który polecisz każdej osobie bez żadnych obaw, na którym zarabiać może każda osoba. Też wszystko możesz szczegółowo sprawdzić.

Zdecydujesz się oszczędzać pieniądze w złocie, na emeryturę czy dowolny inny cel, czy budować trwały wieloletni biznes dla siebie czy dzieci – zapraszam do kontaktu.

Na życzenie przedstawiam wszelkie szczegóły na zoom.

Janusz pracapewna@gmail.com tel. 609 583 837 skype – janubers

Sztabki PAMP

Morris obliczył cenę złota do 2030 r. Cena uncji trojańskiej może wzrosnąć do 7 000 USD

rsxRedactionIBIS

informacja z dnia18. 08. 2020

Inwestorzy na całym świecie są zaskoczeni. Złoto stało się w bowiem liderem wśród inwestycji. Tym samym pokonało akcje zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących. Wspaniałą wiadomością jest to, że jeśli zainwestowałeś 100 USD w żółty metal na początku XXI wieku, teraz masz niemal 6 razy więcej. W ciągu najbliższych dziesięciu lat zarobisz na nim znacznie więcej. Ekonomista Charlie Morris przewiduje, że do 2030 r. uncja trojańska złota będzie kosztować ponad 7 000 USD.

SPRAW IDEALNY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY! W ofercie posiadamy również JEDNORAZOWY ZAKUP złota w formie sztabek lub monet.
To doskonały prezent, w szczególności na CHRZEST, KOMUNIĘ, URODZINY, ŚLUB i wszelkie inne.
Do każdej sztabki możesz dokupić akcesoria takie jak: skrzyneczka z drewna na jedną sztabkę lub pudełko upominkowe, czy etui.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, proszę o wiadomość poprzez e-mail: – pracapewna@gmail.com tel. 609 583 837 – Janusz

OBAL MIT ! Nie jest to przywilej milionerów. Każdy może oszczędzać nawet 50 PLN miesięcznie!
TA OFERTA TO:
– Poufność – posiadanie złota jest poufne
Gwarancja odkupu w najlepszej cenie – nie martwisz się o sprzedaż złota
– Ekskluzywność – będziesz pierwszym posiadaczem złota
– Pewność – wszystkie najważniejsze światowe akredytacje

Informacja dla osób chcących mieć tu wieloletni biznes.

Wszyscy wiemy że złoto było i zawsze będzie pożądanym produktem. Nie tylko jako najlepsza forma zabezpieczenia pieniędzy ale od wieków dobry biznes.
Dla wielu złoto w sztabkach było nie osiągalne z wielu powodów lub po prostu o nim nie myśleli. Obecnie każdy może je bezpiecznie nabywać i nawet mieć tu stałe dodatkowe źródło dochodu.
Aby być partnerem firmy wystarczy opłacić dostęp za biuro itp. tylko 15 zł. Uzyskując w zamian dobre profity w postaci prowizji sięgającej ok. 70 %.
Aby łatwo uruchomić tu swój biznes zapewniam wszelką pomoc w postaci filmów dla Twoich przyszłych klientów czy partnerów. Szkolenia na zoomie, właściwe teksty do wysłania do swych znajomych czy nawet zapewniam rozmowę z klientem czy przyszłym partnerem za Ciebie.

Chcesz mieć złoto nawet za darmo?

Skontaktuj się, pokażę Ci biznes na zoomie, wtedy zobaczysz jakie on daje możliwości

Janusz – 609 583 837

Przesyłamy Państwu aktualny Raport na temat światowego rynku metali szlachetnych za III kwartał 2020 r.

Podczas gdy gospodarka stoi w obliczu pierwszych skutków walki z pandemią COVID-19 w postaci spadającej sprzedaży, spadających cen nieruchomości komercyjnych, rosnących kosztów i zadłużenia, złoto kontynuuje udaną tendencję wzrostową i nie oczekuje się, aby ten trend się zmienił.

  • W III kwartale złoto ustanowiło nowe rekordy. Jego cena osiągnęła wartość 2074 USD i tym samym przekroczyła poprzednią cenę maksymalną z 2011 roku. Cena złota systematycznie rośnie od 9 tygodni, co jest najdłuższym okresem trwałego wzrostu od 10 lat. Czołowi analitycy uważają, że to dopiero początek.
  • Rośnie liczba inwestorów, którzy włączają złoto inwestycyjne do swoich portfeli. Jednym z najważniejszych sygnałów dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych jest inwestycja Warrena Buffetta w jednego z największych wydobywców złota, spółkę Barrick Gold. Kopalnie złota nie odnoszą korzyści z handlu papierowym złotem, a jedynie ze wzrostu popytu na złoto fizyczne. Decyzja Warrena Buffetta, który był raczej sceptyczny wobec złota, pokazuje zmianę jego strategii i podkreśla znaczenie złota w dywersyfikacji portfela.
PAMP